Toyota RAV 4 0695213314

Shitet nga: Rav4 Dje 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 30 120 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 700 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: RAV 4
TOYOTA RAV 4-4D-KLIMA-2.2 NAFTE -VITI PRODHIMIT : 2007 model Lyxury -Kambio MANUALE 6 MARSHE,lekur -Ngjyrë gri KLIMA Digitale 188564km me liber servisi -TOYOTA RADIO-CD mp3+ pilot automatik - 5 VENDE -4 xhama elektrike ( para dhe mbrapa elektrikë), -PASQYRA ELEKTRIKE & ANTI VERBUESE -Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa -4x Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes) -5 PORTA xhama origjinal te zinj -Timon hidraulik & TIMONI MUND TE ULET E NGREHET SIPAS DESHIRES PERSONIT & I VESHUR ME LEKURE -2 Çelësa ME PULT, Ndezje me gisht start stop -Sediljet e pasme të palosshme, -MBULESE GOME RREZERVE ORIGJINALE + RRJETE NDARESE TEK BAGAZHI . -E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë, -Disqe alumini 16 inches te Markes ``TOYOTA ``, Goma Pirelli të sapovendosura(95%) - Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar ***********CMIMI I
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim