Toyota RAV 4 0695213314

Shitet nga: Toyota 19 Tet 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 500 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: RAV 4
🔶🔶🔶Toyota Rav4 Automat (NAFTE)-🔶🔶🔶 🔶VITI djetor 2013euro5 🔶KAMBIO AUTOMATIKE sistem eco Dhe sport 🔶160434km me liber sherbim Toyota🔶CD ROM- RADIO FM/AM – MP3 -BLUETOOTH 🔶TIMON SPORT navi sendilje me ngrohje 🔶TAPICERI ifosoft 🔶SENSORE PARKIMI Telekamer 🔶KLIMA ME BIZONA( SHOFERI+PASAGJERI) 🔶SENSORE SHIU & SENSORE DRITE 🔶Airbag(SRS), ABS,BAS 🔶ESP( Sistem kundra rrëshqitjes, 🔶DISQE ALUMINI 🔶GJENDJA Teknike, Mekanike, Estetike E PERKRYER 🔶DOKUMENTA te rregullta 🔶DOGANE E PAGUAR- 🔶MAKINA ESHT E PA TARGUAR 🔴🔴CMIMI I DISKUTUESHEM🔴🔴 ✅✅✅
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim