Toyota RAV 4 dizel

5 800 EUR

Shitet nga: aldo 28 Jan 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Krujë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Toyota
Modeli
RAV 4
Shitet toyota rav4 viti 2006 motorr 2.2 naft e sapo ardhur nga jasht me dogan te paguar 189mije kilometra origjinale makina esht shum e paster si brenda dhe jasht esht super gjendje.makina ndodhet ne fush kruje.nr 0692699290
Leaflet
Në fillim