TOYOTA. RAV.4.2007.

5 800 EUR

6 600 EUR

Shitet nga: Klodi 10 Korr 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Toyota
Modeli
RAV 4
Makina esht ne gjendje perfekt shum epaster mrena dhe jasht.letrat te sapoprera
Leaflet
Në fillim