Toyota Rav 4 D4D 4X4

Shitet nga: Toyota Sot 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: RAV 4
Makina ne gjendje shume te mire mekanike dhe super e paster si brenda ashtu edhe jashte. Makina eshte e vitit 2006 pasqyra me palosje, etj.Mundesi Nderrimi me nderrim ka cmim tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim