TOYOTA IQ

3 600 EUR

Shitet nga: toyota 30 Nën 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Toyota
Modeli
IQ
TOYOTA IQ 1.0 BENZIN,VITI 2009,KAMBJO MANUALE,KONDICIONER,KOMANDA NE TIMON,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,MAKINA ESHTE ME 4 VENDE,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,NE GJENDJE SHUME TE MIRE 55kenf

PER ME SHUME NA VIZITONI NE INSTAGRAM @auto.kep

0688242790
toyota
0688242790

WhatsApp:
0688242790
Leaflet
Në fillim