TOYOTA HILUX 2.5 TURBO 97 227KM SUPER MJET

7 600 EUR

Shitet nga: PRIVATT 30 Nën 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Hilux
TOYOTA HILUX 4X4 2.5 TURBO 225 MIJ KM 2 CELSA ANTIFURT NDRICIM LED MANUAL FULL SERVICE GOMAT E REJA 97 SUPER SUPER SUPER GJENDJE BOJ ANTI GERVISHTJE MAT NUK KA NEVOJ PER GJEN ME TE VOGEL NDEROHET ME NJE MJET TE LIRE PLUS VLEREN NGA ANA JUAJ CMIMI 7600€ I DISKUTUESHEMSQARIM MAKINA NDODHET NE POGRADEC PER TA PARE DHE PROVUAR 0692321504
PRIVATT
0692321504
Leaflet
Në fillim