Toyota corrola 1.4 naft

0 LEK

Shitet nga: Corrola Dje 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Corolla
SHES TOYOTA CORROLA 1.4 NAFTE FULL OPTION MAKINA ESHT SHUM E PASTER DHE E MBAJTUR MIRE CDO GJE PERFEKTE PA ASNJE DIFEKT TAKSA TE PAGUARA PER 1 VIT
Leaflet
Në fillim