Toyota corolla 2004

Shitet nga: Rogert 17 Nën 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Corolla
Okazion !! Shitet toyota corolla , viti 2004 . Motorr 2.0 nafte me kambio manuale .
Makina ka 217000 km origjinale . Vajra filtra te sapo nderruar . Xhama elektrik , goma te reja , kater aibag , abs ,fenere led , disqe alumini 15 klima letrat dhe siguracioni deri ne shkurt 2020
Tel : 0696320841
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim