Toyota corolla

1 400 EUR

Shitet nga: Edi 07 Shk 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Corolla
Super gjendje motorrike me taksa te prera der ne 11 1 2021..... arsyeja e shitjes emigrimi dhe sme nevoitet me targa shqiptare.....pranoj cdo kontroll ne serviset qe deshironi cmimi pak i diskutueshem...tel ose sms ne vaiber
Leaflet
Në fillim