U SHIT

4 350 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 29 Maj 16:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
❌E SHITUR❌ 9 900 EUR
U SHIT 1 900 EUR
U SHIT 5 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Corolla
Shitet Toyota Corolla 1.4 D-4D nafte super ekonomike e sapo ardhur nga Gjermania 177Mije KM origjinale me liber sherbimi dhe TUV (kontroll teknik gjerman)me dogane te paguar!Makina disponon kambio Automatike dhe Tip-Tronic Clima digitale bi zona (funksionale)kasetofon CD player MP3 disqe alumini origjinal Toyota goma 90% etj konsumi i makines 3.6 litra ne 100KM e testuar!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 700 EUR
U SHIT 5 300 EUR
❌E SHITUR❌ 7 900 EUR
❌E SHITUR❌ 6 900 EUR
Në fillim