❌E SHITUR❌

4 400 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 24 Shk 20:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 1 100 EUR
E SHITUR 6 100 EUR
❌E SHITUR❌ 3 600 EUR
U SHIT 5 300 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Corolla

Shitet Toyota Corolla 1.4 D-4D Nafte e sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!142Mije KM!Makina Disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Esp (sistem anti rreshkitjes)ABS antifurt origjinal me alarm Disqe alumini origjinal Clima tronic (funksionale)4 xhama elektrik pasqyra elektrike dhe me ngrohje etj Makina eshte ne gjendje perfekte!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0698252222 & 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
Okazion!Ford Fiesta 1.4 Diesel Sapo ardhur 08 2 900 EUR
U SHIT 5 400 EUR
U SHIT 2 950 EUR
U SHIT 2 780 EUR
Në fillim