Toyota Corolla Coupé D-4D 1.4 Naftë Automatik -05

3 800 EUR

Shitet nga: Miri 20 Sht 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Corolla
Toyota Corolla D-4D Automatik 1.4 Naftë
Viti i prodhimit: 2005.
Tapiceri e paster.
Kondicioner klima.
Disqe alumini.
Coupé.
Automatik dhe shume ekonomik.
Makina eshte ne gjendje perfekte..

Whatsapp/Viber: 0696817166
Leaflet
Në fillim