TOYOTA Camry viti 2005 Gaz/Benzine

4 500 EUR

Shitet nga: Besard 04 Gush 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Camry
Shitet Toyota Camry Gaz/Benzine e vitit 2005 ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike me impiant gazi ATIKER.Fuqia motorrike 2.4 benzine/gaz. Sherbime vaj filtra gomina te gjitha te sapokryera me liber sherbimesh, filtra te impiantit. Gjendje e shkelqyer dhe konsum i paperfillshem, e gatshme per cdo lloj prove 4500 euro e negociueshme. Mirepresim telefonata serioze.
Leaflet
Në fillim