U SHIT

2 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 14 Jan 12:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 2 700 EUR
❌E SHITUR❌ 0 EUR
U SHIT 9 800 EUR
❌U SHIT❌ 6 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Aygo
Shitet Toyota Aygo 1.0 benzine e sapo ardhur me dogane te paguar!155Mije Km origjinale!te verifikueshme!Makina disponon Kondicioner(funksional) Abs 8 airbag 4 goma te reja te sapo vendosura antifurt origjinal me alarm dhe mbyllje qendrore me pult sendilet e pasme mund te palosen lehtesisht ose te hiqen fare per nje hapsire shum te bollshme shum e mirmbajtur si makine...MUND TE NA VIZITONI DHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU” Faleminderit Cel 0698252222 & 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌U SHIT❌ 6 900 EUR
U SHIT 7 200 EUR
Okazion!Toyota Auris 1.4D-4D Diesel “Navi”10 5 300 EUR
U SHIT 3 500 EUR
Në fillim