U SHIT

4 800 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 13 Qer 23:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 5 700 EUR
U SHIT 3 100 EUR
U SHIT 4 500 EUR
U SHIT 1 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Auris

Shitet Toyota Auris 1.4 D-4D diesel e sapo ardhur me dogane te paguar!156Mije KM!Me te drejte kontrolli!Makina disponon Kambio Manuale sensore shiu Clima tronic bi zona (funksionale) ESP (sistem antirreshkitjes)ABS sistem frenimi Antifurt origjinal me alarm 4xhama elektrik pasqyra elektrike dhe me ngrohje etj Makina eshte ne gjendje te shkelqyer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0697257078 & 0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 6 500 EUR
U SHIT 3 900 EUR
U SHIT! 5 200 EUR
❌ E SHITUR❌ 3 800 EUR
Në fillim