U SHIT

5 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 18 Gush 16:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 6 000 EUR
U SHIT 6 900 EUR
U SHIT! 4 700 EUR
U SHIT 3 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Auris
Shitet Toyota Auris 1.4 D-4D nafte e sapo ardhur me dogane te paguar!98Mije KM origjinale me te drejte kontrolli tek Toyota!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Clima tronic bi zona (funksiinale)ABS (sistem frenimi)ESP (sistem anti rreshkitjes)antifurt origjinal me alarm disqe alumini origjinal etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 800 EUR
❌E SHITUR❌ 3 400 EUR
❌E SHITUR❌ 2 900 EUR
U SHIT 3 500 EUR
Në fillim