❌E SHITUR❌

5 300 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 08 Korr 22:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 300 EUR
❌E SHITUR❌ 4 000 EUR
❌E SHITUR❌ 6 600 EUR
U SHIT 4 600 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Auris
Shitet Toyota Auris 2.0D-4D diesel e sapo ardhur me dogane te paguar!174Mije Km Origjinale me liber sherbimi!Makina disponon Sistem Start Stop ndezje dhe fikje e makines me Gisht dhe Hapje mbyllje e dyerve me gisht mjafton te kesh celesin ne xhep Drita Bi Xenon origjinale nga fabrika Pilot Automatik (Cruise Control) kambio me 6+1 marshe Navigator i madh me (Touch Screen)me CD player MP3 AUX Memory Card Bluetooth origjinal nga fabrika sensore shiu Clima tronic bi zona (funksionale) ESP (sistem antirreshkitjes)ABS sistem frenimi Telefon Antifurt origjinal me alarm Disqe Alumini origjinale me goma 90% etj Makina eshte ne gjendje te shkelqyer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0697257078 & 0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 3 200 EUR
❌E SHITUR❌ 7 500 EUR
U SHIT 4 100 EUR
Okazion!BMW 120D—2.0 Diesel Sapoardhur!06 3 600 EUR
Në fillim