Toyota Runner 4x4 3.0 turbo

10 000 EUR

15 000 EUR

Shitet nga: Donald 31 Gush 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Toyota
Modeli
4-Runner
Shitet toyota ne gjendje perfekte si nga ana xhenerike dhe nga pamja e jashtme ..gomat 95% te reja te 4terta ..kondicioner.sendilje lekure super ne gjendje dhe te rehatshme .me 130.000 km orgjinale .sherbimet te tera te bera me letra te paguara ..ju lutem vetem telefonues serioz .cmimi i padiskutueshem ..Faleminderit
Leaflet
Në fillim