Njoftimet e kompanisë Publikuar: Pri 29 2023 11:23

Tesla Model Y 545 km me nje karikim

EUR

Publikuar: Pri 29 11:23
Shikime: 23
Model TESLA MODEL Y
RWD Standard
NEDC range(km) 545
Battery capacity(kwh) 60
Sunroof type Panorama sunroof
Driving assistant Autopilot
Assisted driving level L2

Tesla Model Y
Model & Trim Model Y Standard

Basic Specifications
Colour Black, Blue, Gray, White, Red
Interior Black, Black with White
Body Structure 5 doors 5 seats SUV
Length / Width / Height (mm) 4750*1921*1624 mm
Weight(kg) 1929
Wheelbase (mm) 2890mm
Performance Specifications
Fuel Type Pure electric

Motor type Permanent Magnet/Synchronous
Motor Power 194kW
Maximum Torque 340N·m
Top Speed 217km/h
Battery Type Lithium iron phosphate battery
Battery Capacity 60kWh
Energy consumption 12.7kW/h / 100km
CLTC Range 545km
Transmission Single-speed transmission for electric vehicles
Drivetrain Type RR
Front Suspension Type Double arm independent suspension
Rear Suspension Type Multi-link independent suspension
Brake System
Front Brake Type Ventilated Disc
Rear Brake Type Ventilated Disc
Parking Brake System EPB
Front Tire Specifications 255/45 R19
Rear Tire Specifications 255/45 R19
Safety and Security Features
Front Airbag
Side Airbags (Front Row)
Head Protection Air Curtain
Tire Pressure Monitor System
Alarm For Unfastened Belt (Front Row)
Alarm For Unfastened Belt (Rear Passengers)
Child Safety Seat ISOFIX Interface
Anti-lock Braking System (ABS)
Electric Brake Force Distribution (EBD/CBC,etc.)
Electronic Brake Assist(EBA/BAS/BA,etc.)
Traction Control System (ASR/TCS/TRC,etc.)
Body Stability Control (ESC/ESP/DSC,etc.)
Blind Spot Monitor (Side Assist)
Lane Departure Warning System
Autonomous Emergency Braking
Central Locking System
Keyless Entry
Keyless Start
Bluetooth Key
NFC/RFID Key

Driver Assist Features

Lane Keeping Assist System
Traffic Sign Recognition ◯
Cruise
Full Speed Range Adaptive Cruise
Reversing Radar
Parking Image System
Autohold
Uphill Assist System
Automatic parking ◯
External Configuration
Electric Panoramic Sunroof
Front / Rear Electric Windows
One Touch Windows(Up/Down)
Anti-pinch Featured Power Windows
Rain Sensitive Wiper
Electric Liftgate

Liftgate Position Memory
Internal Configuration
Steering Wheel Material Leather
Multifunction Steering Wheel
Steering Wheel Adjustment Manual adjustment (Up and down + front and back)
Wireless Phone Charger Pad
Interior Automatic Anti-glare Rearview Mirror
Seat Material Imitation Leather
Front Seats Electric Adjustment
Front Seat Heating
Driver Seat Position Memory
Rear Seat Heating
Rear Seat Cup Holder
Multimedia Configuration
LCD Touch Screen 15-inch
GPS Navigation
Real-time Trafic Information
Bluetooth
Air conditioner
In-car Internet
USB Charger Outlet Type-C
No. of USB Charger Outlet 3 in front row/2 in rear row
12V Power Socket in the Luggage Compartment Y
No. of Speakers 14
Lighting Technology
LED Headlamps
Automatic Headlamps
Headlamp Delay Function
LED Daytime Running Lights
Headlamp Height Adjustment
Adaptive High Beam
Ambient Light Monochrome
Exterior Rearview Mirror
Electric Adjustment
Electric Heating
Electric Folding
Position Memory
Auto-tilt in Reverse
Auto-folding
Air Conditioner
Dual Zone Automatic Climate Control
Rear Air Outlet
Air Filter
PM 2.5 Filter
Characteristic Configuration
Heat Pump Air Conditioner package
Additional Options
Enhanced Autopilot ◯
Fully Autopilot ◯

preferoj Kontaktin me whatsupp

JO telefonata BOSHE

JO TELEFONATA PER BLERES QE NUK JANE FAMILIAR ME TRANSFERTA JASHTE SHTETIT

JO TELEFONATA PER KLIENTA QE KERKOJNE GARANCIRA QESHARAKE(mjetet janeme garanci internacionale kush nuk e kupton te mos kontaktoje fare please!!!)

JO TELEFONATA per ata qe nuk jane gati te blejne fabrike

NE RAST SE JENI TEK NIVELI MENDIMIT <<e di une se ku i merr ky, me kaq i marr vete etj.etj. mendime qe vine nga jeta ne nje ekonomi jo reale)
JU LUTEM MOS ME KONTAKTONI FARE!!!!

Mjetet elektrike kane pesuar nje ndryshim Cilesor si pasoje e sasise se subvencioneve te shtetit Kinez.
Mund te themi shume cilesor dhe gjithashtu me nje cmim shume te pranueshem per ekonomine e nje pjese shume te madhe te globit
kujdo Individi qe ka kuriozitet per kete industri mund te informohet nepermjet internetit.
Individed e bindur ndryshe, nuk mund ti ndihmoje kjo oferte.

Mjetet jane Magazine doganore Shangai ose qytete te tjera varet nga modeli

Kemi (disponojme)edhe shume modele te tjera Ekonomike / Komerciale / Luksoze

Makinat e gjenerates se re te automobilizmit

Jo vaj
Jo karburant
jo marmite
Jo freksione
Jo graso
jo zhurme
jo mirembajtje
jo taksa
Jo dogane

VETEM KORENT

preferoj vetem kontaktin me whatsupp
Jo telefonata qe kerkojne ulje cmimi

Me respekt
Përshkrimi i linkut

Autoex

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Laprake 672033591 https://www.autoex.lu
23
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

672033591

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione