Shitet Suzuki Vitara

800 EUR

Shitet nga: Shkoder 25 Maj 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
Vitara
Suzuki vitara , motor V6 2000 kubik me impjant gazi , impjanti eshte i montuar ne greqi para 1 viti.
Makina eshte e aksidentuar dhe e demtuar nga jashte . Pjeste motorrike dhe xhenerike jane ne gjendje perfekte me gjithe sherbimet e kryera.
Goma te reja dhe impjanti eshte nder markat me te mira ne treg . Vetem impjanti ka kushtuar 700 euro.
Per me shum informacione kontaktoni ne numrin e cel.
Shkoder
0685811286
Leaflet
Në fillim