Suzuki Vitara 4x4 97000 km okazion

2 500 EUR

Shitet nga: albi 23 Mar 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
Vitara
Shitet suzuki vitara 4x4 ne gjendje super te mire makina ka ardhe nga greqia dhe eshte me 97000 km orgjinale.nuk ka nevoj per asgje te gjitha sherbimet e bera
sapo jan paguar letrat deri ne 22 3 2017
Cmimi 2500 euro
0693381120
Leaflet
Në fillim