Suzuki sx4 1.9 SUPER OKAZION !!

Shitet nga: Njason Sot 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 540 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 900 EUR   4 900 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: SX4
Makina eshte shume e paster si jasht e brenda kilometrat e saj shum ekonomike dhe e shpejt .cmim i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim