Suzuki samurai

3 500 EUR

Shitet nga: Rei 15 Korr 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Has
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Suzuki
Shes suzuki 1,3
Ne gjendje shum te mire
1985
I rikonstruktuar dhe ber per perdorim vetjak
Me te gjitha dokumentat e rregullta
Pa siguracion dhe kualidim pasi nuk ka qen ne perdorim
I pa nxjerr ne rrug asnjeher pas rikonstruksionit pasi kam emigruar.
Shitet per arsye mosperdorimi.
Kam dhe nje tjeter qe e kam bler vetem per pjes
Te dy bashk 4200€
Vetem njeri 3500€
I padiskutueshem
Viber
Whats app
+13477488649
Rei
Leaflet
Në fillim