GRAND VITARA 2 OKAZION 4×4

4 500 EUR

Shitet nga: Krenar Dje 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Suzuki
Shitet Suzuki Grand Vitara ll 1,6 benzinë gaz tek derë japan origjinale, shumë ekonomike në gjëndje të shkëlqyer motorrike dhe xhenerike. Viti i prodhimit 2005 e mirë mbajtur të gjitha shërbimet të kryera në kohë,taksa siguracion të paguara. Motor 1,6 me zinxhir 4×4 permanente për rrugë të vështira all terrain. Opsione ABS SRS ESP KLIMA çdo gjë funksionale e pastër brënda dhe jashtë. Goma 4 sezone M&S ,80% filtra vaj të sapo ndërruara. Kilometra origjinale, impjant sekuencial BRC montuar në Itali. E gatshme për provë ÇMIMI DISKUTOHET PËRPARA MAKINËS.
Leaflet
Në fillim