Suzuki Grand Vitara 1.9 Diesel 2011

6 500 EUR

Shitet nga: Gerti Group 28 Nën 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kukës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Suzuki
Grand vitara 4x4
2011
1.9 Diesel
Komanda ne timon
Tempomat
Klimatizim automatik
Nxehmje ne karrika
Navigation te madh
Ndezje pa qeles
Esp
Etj
vetura gjendet ne kosove cmimi pa dogane dhe tvsh te kosoves
+38344159718
Gerti Group
+38344159718
Leaflet
Në fillim