Suzuki Grand Vitara “LIMITED EDITION” Zvicra

7 700 EUR

Shitet nga: Auto DP Sot 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Suzuki
Suzuki Grand Vitara seria “Limited Edition” super full.
Sapo ardhur nga Zvicra,asnje defekt,te gjitha sherbimet e bera ne kohe.Shum i paster si brenda dhe jashte.206000 km te certifikuara ne liber servisi,dy celsa,sistem key less go,navigator,mp3,Bluetooth,memory card,4-xhama elektrike,pasqyra elektrike,xhamat e pasem te erret fabrike,ganxh terheqeje,sedilet bi-color kamosh,ngeohje sendilesh,clima,bord compiuteri,limit shpejtesie,disqe aumini,gomat dimerore te sapo vendosura,etj...MAKINA NUK NDERROHET
Dogan e paguar
Shitet nga Auto DP
Na vizitoni ne Facebook dhe Instagram
Auto DP
0692061234
Leaflet
Në fillim