Suzuki Grand Vitara 2.0 Benzin Gas Automat

0 EUR

Shitet nga: Makina Sot 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Suzuki
Suzuki Grand Vitara
Viti 2006
Kambjo Automatike
2.0 Benzin Gas
4x4
174000 km me Liber Sherbimesh mun ti kontrrolloni ku te deshironi
Ngrohje Sedilesh pasqyrame ngrohje
2 clelsa
Keyless Go
Xhama te zinj Origjinal
Cd Aux Usb Bluetooth
Sensor Parkimi Mbrapa
Makina esht e sapo Ardhur nga Gjermania
E sapo Targuar dhe e sapo bere me impjant Gazi me 3 vjet garenci vlera 700€
Gomat te sapo vendosura 100% te reja Yokohama me vler 720€ sherbimet te sapo bera ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike Gati per cfardolloj prove nga ana juaj Letrrat e sapo prera per 1 vit
Cmimi pak i diskutushem
Vendodhja Elbasan
Tel 0697396763
------------------------FJALE KYCE-----------------------------bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.q audi bmw golf pollo opel seat tauran mercedes tfsi Tfsi bmw citroen peugeot mercedes golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 23HEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CARANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE NISSAN TERRANO RENO CLIO SKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISERA ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 406 krah anglez krah te kundert banesa me qira banesa makina me qera ndrohet ndrim diferenc goma parakolp fener stopa gaz tfsi Tfsi tsi gti r15 r16 r17 r18 r19 r20 r21kompresorEricsson,LG zhbllokim icloud ,Blackberry,Iphone, KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, Samsung galaxy apple iphone 6 iphone 7 iphone 8 iphone x galaxy s7 galaxy s7 edge galaxy s8 htc ultra htc 10 lg g5 lg g6 google nexus google pixel hp dell lenovo asus acer mercedes audi bmw golf vw fiat bateri karikues okazion bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , arsen Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECT
Leaflet
Në fillim