Subaru XV

10 500 EUR

Shitet nga: Subaru XV 06 Korr 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Subaru
Modeli
XV
Shes Subaru XV fundi 2014 me 30 mije km Origjinale. Makina eshte shume e mbajtur nga 1 pronar Gjerman. Makina eshte 4*4 me motor 1.6 benzine 116 hp.
ka akoma kolaudim gjerman dhe km me garanci.
Makina ndodhet ne Gjermani. Vjen se shpejti
cmim i disk
Subaru XV
0684815400
Leaflet
Në fillim