SUBARU TREZIA 2011,NAFTE 1.4,AUTOMATIKE, ME DOGANE

9 500 EUR

Shitet nga: KEVIN 09 Mar 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Subaru
Modeli
Trezia
SUBARU TREZIA 🚘 VITI 2011 ✅ MOTORR 1.4 NAFTE ✅ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅ 129.000 KM ORIGJINALE ME LIBER DHE SHERBIME TE KRYERA VAJ-FILTRA ✅KONDICIONER-CD-OPSIONE NE TIMON....ETJ.... E SAPOARDHUR 🙈 ME DOGANE TE PAGUAR ✅ MAKINA ESHTE BLERE NE KONCESIONAR
INFO : 0692765740 👌
CMIMI : 9500 EURO.
Leaflet
Në fillim