SUBARU TREZIA 2011 AUTOMAT 1.4 NAFTE 129.000 KM💥

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Class Sot 00:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 33 270 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 400 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Subaru
Modeli: Trezia
SUBARU TREZIA 🚘 VITI 2011 ✅ MOTORR 1.4 NAFTE ✅ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅ 129.000 KM ORIGJINALE ME LIBER DHE SHERBIME TE KRYERA VAJ-FILTRA ✅ NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE DHE KAMBIO ✅ KONDICIONER - CD - MARSHE DHE OPSIONE NE TIMON ETJ .... E SAPOARDHUR 🙈 ME DOGANE TE PAGUAR ✅ 7400 EURO ‼️🚘
INFO : 0692765740 👌
PER ME SHUME MAKINA TE TJERA NA NDIQNI NE FACEBOOK : Autoclass Tirana OSE NE INSTAGRAM : Autoclass. FALEMINDERIT. 👍
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim