shitet subaru leone benzine gaz

4 000 EUR

Shitet nga: jdmcar 27 Shk 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Subaru
1600 cc, dy karburatore, gaz i montuar jashte, me targa dhe dokumenta per 1 vit
Leaflet
Në fillim