Subaru forester 2.0x AWD SIMETRIKAL. 4x4.

5 500 EUR

Shitet nga: Xhesi 28 Jan 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Subaru
Modeli
Forester
Gjendja perfekte. Letrat per nji vit. Kamjo automat. Klima automat. Pilot automat. Tavan panoramik. Radio CD. Sedilje me ngrohje. 4 xhama elektrik. Pasqyra elektrike. Timon i rregullushem. Frena mbrapa te reja. Vaj filtra te nderruara. Impjant gazi Stag me 3 vjet garanci. Sistem Hold. Dhe Ridoto.
Leaflet
Në fillim