SHITET Subaru Forester 2002 2.5 Gaz/Benzine.

4 499 EUR

Shitet nga: Artur DURI 20 Dhj 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Subaru
Modeli
Forester
Shitet Subaru Forester 2002 2.5 Gaz/Benzine 4x4.
Model Amerikan.
Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha
serviset e kryera kohet e fundit, ketu perfshihen amortizatoret e rinj, gomat e reja, radiatori i ri, kandela te reja, fijet e kandeleve te reja dhe sistemi i frenimit te ri. (Faktore qe ndikojne ne cmim)
Makina eshte e pajisur me Impiant gazi i cili eshte brenda garancise.
Makina e pajisur me Navigator i shoqeruar me kamera parkimi mbrapa dhe baxho.
Leaflet
Në fillim