Zetor Shibuara

1 LEK

Shitet nga: Zini 17 Shk 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Subaru
Shitet zetori shibuara SD2203 me freze dhe plug me tre veshe , per arsye mospordorimi . Çmim i arsyeshem , ore pune 1205 ,goma te reja .per me shume info nr tel +355683599837
Leaflet
Në fillim