Ssanguong REXTON -05

8 000 EUR

Shitet nga: Adi 26 Nën 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ssangyong
Modeli
REXTON
Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike. Letrat 4 muaj qe Jan prer ,,gomat 90% esht shum e paster si makin fotot tregojn vet..
Leaflet
Në fillim