Ssangyong Kyron 06 2.0 dizel -06

7 300 EUR

Shitet nga: ani 26 Nën 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Ssangyong
Modeli
Kyron
makina eshte shum e paster si jashte dhe mbrenda..sherbimet te gjitha te bera si ana motorike dhe gjenerike vaj filtra te druara dhe vaj i kamjos i druar..latrat ika deri ne 24/03/2017 makina eshte e gacme per cdo lloj prove...cmimi i diskutuar flm mundesi drimi
Leaflet
Në fillim