Kyron ssangyong

5 500 EUR

Shitet nga: Ermal 25 Mar 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Ssangyong
Modeli
Kyron
E sapo ardhur.nga italia

E targuar per her te par ne shqiperi

Ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike

4 gomat e reja

Xhamat e zinj origjinal

Shume ekonomike

E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj

Ndrroet dhe me.makin tjeter plus diferencen
Leaflet
Në fillim