AUTO INGROSSO 🇦🇱 SSANGYONG KYRON

3 800 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO INGROSSO 19 Jan 11:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO INGROSSO
Fiat Doblo 1.9 Nafte 3 400 EUR
AUTO INGROSSO 🇦🇱 4 000 EUR
AUTO INGROSSO 🇦🇱 6 000 EUR
RENAULT NEW TWINGO 1.2 Benzin-Gaz 2 400 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ssangyong
Modeli
Kyron
AUTO INGROSSO 🇦🇱 SSANGYONG KYRON 1998 CC NAFTE
Viti 2007
Kambio Manuale
152.785 kilometra originale
E sapo ardhur nga italia
Gjendja perfekte
Dogane e paguar
Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjeni makinen qe kerkoni 😊
Adresa:Autostrada Dr-Tr km 8
Tel:0695564550
AUTO INGROSSO
MAKINA TE REJE DHE TE PERDORURA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
AUTOSTRADA:DURRES-TIRAN Tregoje në hartë
0695564550
AUTO INGROSSO
0695564550
Leaflet
AUTO INGROSSO
AUTO INGROSSO 🇦🇱 3 800 EUR
AUTO INGROSSO 🇦🇱 3 000 EUR
VW GOLF AUTO INGROSSO 🇦🇱 4 600 EUR
AUTO INGROSSO 🇦🇱 5 500 EUR
Në fillim