Shitet Ssangyong Korando Okazion!

21 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Albanian Motor Company 29 Maj 09:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Albanian Motor Company
Shitet Ford Transit Van 5 000 EUR
Rang Rover Evoque Full!! 45 900 EUR
Ford C Max Okazion !!!  16 500 EUR
Shitet Ford Focus Okazion! 11 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Ssangyong
Modeli
Korando
Shitet Ssangyong Korando viti 2019, 1.6 Nafte Automat & tip tronic, Navi, sensor para mbrapa, Kamera Parkimi,xhama te erret, Sistem mbajtje korsie, Frenim Automatik, Pilot Automatik, Klima 2 Zona etj
Cmimi 21.500 Euro
Albanian Motor Company
Albanian Motor Company eshte importues i autorizuar nga Ford per shitjen e makinave dhe pjeseve origjinale te markes Ford. Ne operojme ne tregun vendas qe prej vitit 2003. Qe prej vitit 2010 Ford eshte marka me e shitur e makinave te reja ne Shqiperi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Autostrada Tirane - Durres KM 10 (1,32 km) Kashar Tregoje në hartë
+355692031670
Albanian Motor Company
  Online
+355692031670

WhatsApp:
+355692031670
Leaflet
Albanian Motor Company
Shitet Sprinter me Frigorifer Okazion! 9 500 EUR
Ford Eco Sport Okazion!! 19 500 EUR
Shitet Ford Focus Okazion! 11 500 EUR
Shitet VolkswagenPassat 2008 ! 6 500 EUR
Në fillim