Okazion Ssangyong Korando

5 500 EUR

Shitet nga: Ssangyong corean 21 Nën 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Ssangyong
Modeli
Korando
Shitet foristrad toyota corean motorr 2.0 nafte
Makina eshte ne gjendje perfekte
Kilometra origjinale
Klima
Navi me cd dhe usb
4x4
E gateshme per cdo lloj prove
Letra te paguara deri ne gusht 2018
Cmimi i diskutueshem
Ssangyong corean
+355695151527
Leaflet
Në fillim