Okazion..Ssangyong 2.0 nafte, 4x4, automatic, 2011

Shitet nga: Welcome Sot 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 35 920 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 990 EUR   10 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ssangyong
Modeli: Korando
Okazion Ssangyong Korando 2.0 nafte, 4x4, fuoristrad e vogel, kambio automatice, viti 2011, 120000km orgjinale, makina eshte full per versionin e vet, sensor parkimi, eco, tapiceri shume e paster, sedilje mershini + ngrohje sedilesh, xhama te zinje orgjinal, disqe alumini, goma te reja, makine Koreane dhe shume e fort, makine familjare, ne gjendje perfekte, shume ekonomike si makine dhe shume praktike per qytete, ideale dhe per femrat qe duan fuoristrade, eshte me letra te paguara per 1 vite.
Cmimi 7990 €.. Mundesi nderrimi, me nderrim ka cmime tj.. +/- diferencen...
.
.
Mercedes-Benz, Audi, BMW, VW Caddy, Volkswagen, BMW seria 1, seria 3, seria 5, seria 7, Fiat punto, Bravo, 500, Renault klio, Modus, Peugeot, Citroen, Hyundai, Kia, picanto, Rio, Golf, Polo, Passat, Ml, Q1, Q2, Q3, Q4, Q5, Q7, X1, X2, X3, X4, X5, X6, A1, A2, A3, A4, A5, A6, A7, A8, C1, C2, C3, C4, C5.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim