shitet

1 400 EUR

Shitet nga: erjon 19 Nën 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
makina esht n gjedje t mir motorike dhe xhenerike
cmimi i diskutushem
Leaflet
Në fillim