smart ne gjendje shm te mir

1 500 EUR

Shitet nga: smart 24 Mar 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
pa kondicioner shitet dhe ndrrohet
Leaflet
Në fillim