SMART

2 000 EUR

Shitet nga: iliri 24 Mar 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 8 990 LEK / muaj

From
Store
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
Shitet Smart ne gjendje te mir dhe me gjitha sherbimet te sa po bera
Leaflet
Në fillim