smart ne gjendje shm te mir

1 500 EUR

Shitet nga: smart 24 Mar 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 6 740 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
pa kondicioner shitet dhe ndrrohet
Leaflet
Në fillim