Smart ForTwo -00

1 900 EUR

Shitet nga: gesi 23 Mar 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 8 540 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
shitet smart i 2000 me 105 mij km ne gjendje shum te mir ngjyr e bardh perl dhe shum e vecant
Leaflet
Në fillim