Smart ForTwo -00 ne gjendje shume te mire

1 700 EUR

Shitet nga: EVI 23 Mar 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 7 640 LEK / muaj

From
Store
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
makina eshte ne gjendje shume te mire, motori eshte i ri dhe i jane bere te gjitha sherbimet. Gjithashtu shitet bashke me siguracionet per nje vit, siguracionin e detyrueshme dhe kasko per aksidentet.
Leaflet
Në fillim