SMART 700 Cabrio Automat 2004

2 200 EUR

Shitet nga: Vini 14 Sht 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
SMART 700 - Benzin - Cabrio Automat Viti 2004
Kambio Automatik, Cabrio me pult hapje mbyllje
Me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult, kasetofon mp3
Ngjyre Blu
Gjendje perfekte
Sherbimet e bera ne kohe
Cmimi 2200 Euro i Diskutushem
Leaflet
Në fillim