SMART 1.0 BENZIN VITI 2010 CABRIO MUNDESI NDERRIMI

Shitet nga: AUTO EUROPA Dje 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
SMART FORTWO BENZINE 1000KUBIK VITI PRODHIMIT 30.03.2010.MAKINA KA 75mij KM ORIGJINALE.CABRIO.TE GJITHA SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA FERROTA SI DHE 4 GOMA TE REJA TE SAPO VENA ME DISQE 15.MARSHA F1.TAPICERI BEZH SHUM E PASTER.MAKINA ESHTE ME LETRA TE PRERA DERI ME GUSHT 2019.SHUM E PASTER SI JASHT DHE BRENDA SI DHE SHUM E REHATSHME POR DHE EKONOMIKE.DENI.—-FACEBOOK—INSTAGRAM—🔥AUTO EUROPA🔥☎️0697923400
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim